Su Jeti Fason Kesim

Stonedesign olarak Waterjet, Su jeti uygulamalarında hangi ürünlere kesim yapabililiyoruz bazılarını bahsettik.

Alüminyum

Her tür Alüminyum çeşitleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 120 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Bronz, Kurşun

Bronz, Kurşun gibi madeni malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 80 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Bakır, Pirinç, Çinko

Bakır, Pirinç, Çinko gibi madeni malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 80 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Karbon Fiber, Pertinaks

Karbon Fiber, Pertinaks gibi Kimyasal Dayanıklı malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 80 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Elyaf, Taş Yünü

Elyaf, Taş Yünü ve benzier Yumuşak malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 200 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Alaşımlı Çelikler

Tüm Alaşımlı Çelikler de malzeme yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 80 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Sertleştirilmiş Çelikler

Tüm Sertleştirilmiş Çelikler de malzeme yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 80 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Kompozit Malzemeler

Kompozit Malzemeler yani Seramik ve plastik ile metal malzemelerden iki ya da daha fazlasının özelliklerini, tek bir malzemede toplanmış hali olarak adlandırılan malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 80 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Kaplamalı Levhalar

Kaplamalı Levhalar malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 150 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Zırh Çeliği

Zırh Çeliği malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 60 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Boyalı Levhalar

Boyalı Levhalar malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 150 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Kurşun Geçirmez Cam

Kurşun Geçirmez Cam malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 80 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Her Çeşit Cam

Her Çeşit Cam malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 80 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Mermer, Granit, Bazalt

Mermer, Granit, Bazalt gibi Doğal madeni Taşlar malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 120 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Tüm Doğal Taşlar

Tüm Doğal Taşlar malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 120 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Seramik, Granit Seramik

Seramik, Granit Seramik gibi doğan madeni taşlar malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 120 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Porselen Seramik

Porselen Seramik gibi doğal madeni taşlar malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 120 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Çini, Karo

Çini, Karo gibi madeni taşlar malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 120 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Vinil, Linolyum

Vinil, Linolyum Gibi Zemin Malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 120 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Kauçuk, Lastik

Kauçuk, Lastik Gibi Kimyasalar Malezemeler yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 300 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

PTFE, Poliamid Levha

PTFE, Poliamid Levha Gibi Kimyasal Malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 150 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Polipropilen, Pvc, POM

Polipropilen, Pvc, POM Gibi Kimyasal Malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 200 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Endüstriyel Seramik

Endüstriyel Seramik yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 200 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Teflon, Silikon

Teflon, Silikon Gibi Kimyasal Malzemeleri yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 150 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Her Türlü Ahşap

Her Türlü  Suya Dayanıklı Ahşap Doğal Malzemeler yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 150 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.

Lamine Plakalar

Lamine Plakalar yüzeyi ısıl işlem görmeksizin 0,5 mm – 150 mm kalınlık seçenekleri ile dilediğiniz şekil ve ölçülerde proje bazlı çalışılarak kesim işlemi sağlanır.